Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Berg, Hans Johan Frederik(1813-1874)
Kvinne ved rokk 1870

Akvarell
Lysmål: 33x49
Signert og datert nede t.h.: N H Berg 1870

En meget tidlig akvarell av en kjent akvarellmaler.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00