Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Berg, Hans Johan Frederik (1813-1874)
Kvinne ved rokk 1870

Akvarell
Lysmål: 33x49
Signert og datert nede t.h.: N H Berg 1870

En meget tidlig akvarell av en kjent akvarellmaler.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000