Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Kunstnerens søster

Olje på lerret
69x100
Usignert

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00