Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Riis, Bendik (1911-1988)
Kunstnerens søster

Olje på lerret
69x100
Usignert

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering