Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Kunst på papir m.m.
Forrige
25
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Riis, Bendik
(1911-1988)
Kunstnerens søster
Olje på lerret
69x100
Usignert
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00