Riis, Bendik(1911-1988)
Gutteportrett 1942
Olje på plate
99x62
Signert og datert oppe t.v.: November 1942 Bendik Riis.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
99x62
Vurdering