Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Riis, Bendik (1911-1988)
Gutteportrett 1942

Olje på plate
99x62
Signert og datert oppe t.v.: November 1942 Bendik Riis.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000