Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Mønsted, Peder (1859-1941)
UTGÅR Langseth ved Lillehammer 1919

Olje på lerret
65x101
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: P Mønsted. Langseth. 1919.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Dansk maler.

UTSTILT:

Malernes udstilling, kat.nr. 2197.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00