Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Komposisjon 1975

Litografi
Lysmål: 46x55
Signert i stenen nede t.v.: Frans W
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Frans Widerberg lito 1975

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 4 500