Widerberg, Frans(1934-2017)
Komposisjon 1975
Litografi
Lysmål: 46x55
Signert i stenen nede t.v.: Frans W
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Frans Widerberg lito 1975
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 500