Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Komposisjon 1975

Litografi
Lysmål: 46x55
Signert i stenen nede t.v.: Frans W
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: Frans Widerberg lito 1975

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 500