Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Widerberg, Frans (1934-2017)
To par

Litografi, lysmål
84,5x60,5 Motivet: 80x59
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 43/50
Påtegnet nede på midten: 2 par.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–7 000

Tilslag NOK 13 500