Widerberg, Frans(1934-2017)
To par
Litografi, lysmål
84,5x60,5 Motivet: 80x59
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 43/50
Påtegnet nede på midten: 2 par.
Vurdering
NOK 4 000–7 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500