Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Isern, Ramón(1914-1989)

Olje på plate
69x29
Signert nede t.h.: Isern

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000