Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Isern, Ramón (1914-1989)

Olje på plate
69x29
Signert nede t.h.: Isern

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000