Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Isern, Ramón (1914-1989)

Litografi
Lysmål: 30x11
Signert nede t.h.: Isern

Nummerert nede t.v.: 8/20

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 1 600