Isern, Ramón(1914-1989)
Litografi
Lysmål: 30x11
Signert nede t.h.: Isern
Nummerert nede t.v.: 8/20
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 600
Litografi
Lysmål: 30x11
Signert nede t.h.: Isern
Nummerert nede t.v.: 8/20
Vurdering