Heske, Marianne(1946-)
Mountain of the Mind I
Videolitografi
56x76
Signert og datert nede t.h.: Marianne Heske
Nummerert nede t.v.: 6/250
Påtegnet nede t.v.: Videolito
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 900