Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Nerdrum, Odd (1944-)
Kvinneakt

Litografi
Arket: 90,5x63 cm Motivet: 65x50 cm
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede t.v.: 32/50.
Uinnrammet.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 8 000