Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Torsk
Olje på lerret
43x52
Signert nede t.v.: BF
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 124
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 400
Olje på lerret
43x52
Signert nede t.v.: BF
Vurdering