Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Torsk

Olje på lerret
43x52
Signert nede t.v.: BF

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 124

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 400