Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Torsk

Olje på lerret
43x52
Signert nede t.v.: BF

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 124

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 3 400