Urdal, Atle(1913-1988)
Badende, studie
Olje på lerret
55x27
Signert nede t.v.: A. Urdal
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Atle Urdal
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200
Olje på lerret
55x27
Signert nede t.v.: A. Urdal
Vurdering