Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Urdal, Atle (1913-1988)
Badende, studie

Olje på lerret
55x27
Signert nede t.v.: A. Urdal

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Atle Urdal

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 4 200