Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Komposisjon 1961

Litografi
Arket: 25x17,5 cm.
Signert og datert nede t.h.: H Lj -61

Nummerert nede t.v.: 12/50

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 3 700