Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Komposisjon 1961
Litografi
Arket: 25x17,5 cm.
Signert og datert nede t.h.: H Lj -61
Nummerert nede t.v.: 12/50
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 700
Litografi
Arket: 25x17,5 cm.
Nummerert nede t.v.: 12/50
Vurdering