Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Komposisjon 1961

Litografi
Arket: 25x17,5 cm.
Signert og datert nede t.h.: H Lj -61

Nummerert nede t.v.: 12/50

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 700