Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)

Litografi
Lysmål: 38x26
Signert nede t.h.: Halvdan Ljøsne

Nummerert nede t.v.: 8/20

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000