Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)

Litografi
Lysmål: 38x26
Signert nede t.h.: Halvdan Ljøsne

Nummerert nede t.v.: 8/20

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00