Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Litografi
Lysmål: 38x26
Signert nede t.h.: Halvdan Ljøsne
Nummerert nede t.v.: 8/20
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Litografi
Lysmål: 38x26
Nummerert nede t.v.: 8/20
Vurdering
NOK 1 500–2 000