Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Isern, Ramón (1914-1989)

Litografi
Lysmål: 34x19
Signert nede t.h.: Isern

Nummerert nede t.v.: 5/15

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500