Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Isern, Ramón(1914-1989)

Litografi
Lysmål: 34x19
Signert nede t.h.: Isern

Nummerert nede t.v.: 5/15

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00