Isern, Ramón(1914-1989)
Litografi
Lysmål: 49x33
Signert nede t.h.: Isern
Nummerert nede t.v.: 8/100
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 400
Litografi
Lysmål: 49x33
Signert nede t.h.: Isern
Nummerert nede t.v.: 8/100
Vurdering
NOK 2 000