Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Breivik, Bård (1948-2016)
Komposisjon 1994

Tresnitt
56x76
Signert og datert nede t.h.: Bård Breivik. 94.

Nummerert nede t.v.: 6/250.
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 3 400