Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Litografi
Lysmål: 56x76
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 25/220

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 200