Litografi
Lysmål: 56x76
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 25/220
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200
Litografi
Lysmål: 56x76
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 25/220
Vurdering
NOK 3 000–5 000