Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi
Lysmål: 56x76
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 25/220

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 4 200