Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap, Nordland 1905
Olje på lerret
54x73
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på lerret
54x73
Vurdering