Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap, Nordland 1905

Olje på lerret
54x73
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 18 500