Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skogslandskap 1917
Olje på lerret
93x70
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1917
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
93x70
Vurdering