Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skogslandskap 1917

Olje på lerret
93x70
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1917

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000