Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skogslandskap 1917

Olje på lerret
93x70
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1917

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 8 000