Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pikehode

Litografi
Lysmål: 68x52
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 193/290
Fra 1987.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 111 000