Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikehode

Litografi
Lysmål: 68x52
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 193/290
Fra 1987.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 111 000