Fjell, Kai(1907-1989)
Pikehode
Litografi
Lysmål: 68x52
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 193/290
Fra 1987.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 111 000
Litografi
Lysmål: 68x52
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 193/290
Fra 1987.
Vurdering