Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung mor 1980

Akvarell på papir
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 80

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering