Fjell, Kai(1907-1989)
Ung mor 1980
Akvarell på papir
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 80
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Akvarell på papir
20x29
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering