Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kivijärvi, Kåre (1938-1991)
Trålergaster, Svaldbardbanken 1959

Foto
Lysmål: 75x80 Motiv: 80x95
Signert og datert nede t.h.: Kåre Kivijärvi 1991

Nummerert nede t.v.: 5/10
Påtegnet med tittel nede på midten.
Bok om kunstneren medfølger.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000