Kivijärvi, Kåre(1938-1991)
Trålergaster, Svaldbardbanken 1959
Foto
Lysmål: 75x80 Motiv: 80x95
Signert og datert nede t.h.: Kåre Kivijärvi 1991
Nummerert nede t.v.: 5/10
Påtegnet med tittel nede på midten.
Bok om kunstneren medfølger.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000