Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Kivijärvi, Kåre(1938-1991)
Trålergaster, Svaldbardbanken 1959

Foto
Lysmål: 75x80 Motiv: 80x95
Signert og datert nede t.h.: Kåre Kivijärvi 1991

Nummerert nede t.v.: 5/10
Påtegnet med tittel nede på midten.
Bok om kunstneren medfølger.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000