Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Kivijärvi, Kåre(1938-1991)
Før vielsen i Uspenskij, Helsinki 1965

Foto
Lysmål: 38x60
Signert og datert nede t.h.: Kåre Kivijärvi 1991

Nummerert nede t.v.: 4/10
Påtegnet med tittel nede på midten: "før vielsen, Helsinki".

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00