Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kivijärvi, Kåre (1938-1991)
Før vielsen i Uspenskij, Helsinki 1965

Foto
Lysmål: 38x60
Signert og datert nede t.h.: Kåre Kivijärvi 1991

Nummerert nede t.v.: 4/10
Påtegnet med tittel nede på midten: "før vielsen, Helsinki".

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering