Isern, Ramón(1914-1989)
Komposisjon 1987
Serigrafi
Lysmål: 43x37
Signert og datert nede t.h.: Isern 87
Nummerert nede t.v.: 50/100
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 800
Serigrafi
Lysmål: 43x37
Nummerert nede t.v.: 50/100
Vurdering
NOK 2 000