Anderson, Yngve(1892-1981)
Gamle oliventrær
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Yngve Anderson
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Gamle oliven".
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 100