Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Anderson, Yngve(1892-1981)
Gamle oliventrær

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.v.: Yngve Anderson

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Gamle oliven".

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 100