Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap
Olje på lerret
67x55
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
67x55
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 5 000