Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap

Olje på lerret
67x55
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 3 500