Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Gram Kleen, Andrea (1853-1927)
Kunstnerens søster Margrethe 1880

Olje på lerret
36,5x36,5
Signert og datert nede t.h.: 80 AG

Margrethe Gram g. Motzfeldt (1846-) sitter innenfor verandaen på sin manns landsted på Slependen. Påtegnet på baksiden av blindrammen: Overlæge K. Motzfeldt

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 39 000