Gram Kleen, Andrea(1853-1927)
Kunstnerens søster Margrethe 1880
Olje på lerret
36,5x36,5
Signert og datert nede t.h.: 80 AG
Margrethe Gram g. Motzfeldt (1846-) sitter innenfor verandaen på sin manns landsted på Slependen. Påtegnet på baksiden av blindrammen: Overlæge K. Motzfeldt
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 39 000