Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fire kyr i landskap 1885

Olje på lerret
36x50
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold Ddf. 1885.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000