Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Jorde, Lars (1865-1939)
Bekkefar 1923

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 23

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering