Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Bekkefar 1923

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 23

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00