Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne lesende avis
Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.
Blomqvist kunsthandel, kat.nr. 103.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.
Vurdering