Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne lesende avis

Olje på lerret
85x75
Signert nede t.h.: A. K.

UTSTILT:

Blomqvist kunsthandel, kat.nr. 103.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000