Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Bestefar spiller munnharpe 1874

Olje på lerret
56,5 x 50,5
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1874

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000