Bergslien, Knud(1827-1908)
Bestefar spiller munnharpe 1874
Olje på lerret
56,5 x 50,5
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1874
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
56,5 x 50,5
Vurdering