Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Bergslien, Knud (1827-1908)
Bestefar spiller munnharpe 1874

Olje på lerret
56,5 x 50,5
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1874

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000