Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Engstelig ventende 1897

Olje på lerret
60x90
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen. 97.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00