Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Engstelig ventende 1897

Olje på lerret
60x90
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen. 97.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering