Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Engstelig ventende 1897
Olje på lerret
60x90
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen. 97.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
60x90
Vurdering