Opdahl, Ørnulf(1944-)
Litografi
56x76
Signert nede t.h.: Opdahl
Nummerert nede t.v.: 123/250
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 700