Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Røtterud, Bjarne(1929-2011)
Linedanser 2002

Serigrafi
Arket: 61x47
Signert og datert nede t.h.: Bj. Røtterud -02

Nummerert nede t.v.: 58/85
Påtegnet med tittel nede på midten.
Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 2 100