Røtterud, Bjarne(1929-2011)
Linedanser 2002
Serigrafi
Arket: 61x47
Signert og datert nede t.h.: Bj. Røtterud -02
Nummerert nede t.v.: 58/85
Påtegnet med tittel nede på midten.
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 100