Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Vinterlandskap med hjort, ettermiddagslys 1888

Olje på lerret
73x103
Signert og datert nede t.v.: L Munthe. DC 1888

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00