Munthe, Ludvig(1841-1896)
Vinterlandskap med hjort, ettermiddagslys 1888
Olje på lerret
73x103
Signert og datert nede t.v.: L Munthe. DC 1888
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på lerret
73x103
Vurdering