Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Vinterlandskap med hjort, ettermiddagslys 1888

Olje på lerret
73x103
Signert og datert nede t.v.: L Munthe. DC 1888

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering