Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Askevold, Anders (1834-1900)
Gjetere på utsiktspunkt 1864

Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1864.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000