Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Warsinski, Richard(1937-1996)

Olje på papir
Lysmål: 98x87
Signert nede t.v.: Warsinski

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00