Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Warsinski, Richard (1937-1996)

Olje på papir
Lysmål: 98x87
Signert nede t.v.: Warsinski

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering