Warsinski, Richard(1937-1996)
Olje på papir
Lysmål: 98x87
Signert nede t.v.: Warsinski
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Olje på papir
Lysmål: 98x87
Signert nede t.v.: Warsinski
Vurdering