Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Fra Garman og Worse 1997

Litografi
Arket: 72x52
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 97

Uinnrammet.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 1 400