Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Fra Garman og Worse 1997
Litografi
Arket: 72x52
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 97
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 400
Litografi
Arket: 72x52
Uinnrammet.
Vurdering