Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Fra Garman og Worse 1997

Akvarell på papir
Arket: 71x52
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 97

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering