Røtterud, Bjarne(1929-2011)
Dansen 2001
Serigrafi
Arket: 76x56,5
Signert og datert nede t.h.: Bj. Røtterud 2001
Nummerert nede t.v.: 22/45
Påtegnet med tittel nede på midten.
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000