Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Røtterud, Bjarne (1929-2011)
Dansen 2001

Serigrafi
Arket: 76x56,5
Signert og datert nede t.h.: Bj. Røtterud 2001

Nummerert nede t.v.: 22/45
Påtegnet med tittel nede på midten.
Uinnrammet.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 3 000