Miró, Joan(1893-1983)
Litografi
Arket: 77x37
Signert nede t.h.: Miró.
Påtegnet nede t.h.: HC (Hors Commerce=Prøvetrykk)
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Litografi
Arket: 77x37
Signert nede t.h.: Miró.
Vurdering