Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Miró, Joan(1893-1983)

Litografi
Arket: 77x37
Signert nede t.h.: Miró.

Påtegnet nede t.h.: HC (Hors Commerce=Prøvetrykk)

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000