Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi
Arket: 77x37
Signert nede t.h.: Miró.

Påtegnet nede t.h.: HC (Hors Commerce=Prøvetrykk)

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000