Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Le Torero Blessé 1956

Litografi
Lysmål: 41x51 Arket: 50x63,5
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 28/50
Datert i platen oppe t.h.: 24.4.56.
Bloch 799.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000