Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Picasso, Pablo (1881-1973)
Le Torero Blessé 1956

Litografi
Lysmål: 41x51 Arket: 50x63,5
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 28/50
Datert i platen oppe t.h.: 24.4.56.
Bloch 799.

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000