Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Kvinner og mann på landevei ved landsby

Olje på lerret
67x100
Signert nede t.v.: L Munthe.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000