Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Collett, Frederik(1839-1914)
Fra Jæren. Ogna, sommer 1901

Olje på lerret
47x73
Signert og datert nede t.v.: FC 01

Kunstnernes Hus, Oslo 1933, kat.nr. 92.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00