Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Tettsted i Sognefjorden med sognejakter

Olje på lerret
38x58
Signert nede t.v.: A Normann Dsf

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000