Askevold, Anders(1834-1900)
Sæbø i Sundfjord 1892
Olje på lerret
45x75
Signert og datert nede t. h.: A. Askevold. 1892.
Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden: Säbö in ...sundfjord. Påtegnet antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Unserem lieben Franz Weinachten 1892.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000