Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Sæbø i Sundfjord 1892

Olje på lerret
45x75
Signert og datert nede t. h.: A. Askevold. 1892.

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden: Säbö in ...sundfjord. Påtegnet antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Unserem lieben Franz Weinachten 1892.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000