Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjærlandsfjorden sett fra Mundal 1897
Olje på lerret
38x57
Signert og noe utydelig datert nede t.v.:
A. Rasmussen 97
Påtegnet med tittel på baksiden: Fjaerlands Fiord (fra Mundal).
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 81 000