Lorck, Karl(1829-1882)
Kjøkkeninteriør med kvinne, høne og vaktler 1876
Olje på lerret
63x51
Signert og datert nede t.v.: C Lorck 76
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på lerret
63x51
Vurdering