Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Lorck, Karl (1829-1882)
Kjøkkeninteriør med kvinne, høne og vaktler 1876

Olje på lerret
63x51
Signert og datert nede t.v.: C Lorck 76

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000