Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Til kirke på Strynsvannet i Nordfjord

Olje på lerret
93x145
Signert nede t.h.: Hans - Dahl.

Påtegnet med signatur og tittel på baksiden, på blindrammen: "Zur Kirche" auf dem Strynsvand Nordfjord Westnorwegen Hans Dahl

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000